Bonusy i zniżki prowizyjne dla Freelancerów

Wspieraj nas w promocji i rozwoju Kugaru! Skorzystaj ze zniżek i bezpłatnych rozliczeń! Jak wiecie, w Kugaru bardzo cenimy sobie lojalność i stałą, bezstresową współpracę. Właśnie dlatego nasz Zespół przygotował dla Was specjalną ofertę: możliwość dołączenia do Loyalty Kugaru Club.

Czym jest Loyalty Kugaru Club?

Loyalty Kugaru Club to program lojalnościowy dla Freelancerów zainteresowanych promowaniem usług świadczonych przez Kugaru.

Jak to działa?


Poleć nasze usługi rozliczeniowe innym Freelancerom lub Firmom. Zadbaj, aby podczas wypełniania formularza wspomniano o Tobie. Zamieść w swoich mediach społecznościowych specjalny reflink identyfikacyjny, dzięki któremu będziemy mieli pewność, że trafiają do nas Freelancerzy z Twojego polecenia.

Co zyskujesz?

-> Za każde polecenie, dzięki któremu inny Freelancer rozliczy u nas swoją pracę, otrzymasz 20% zniżkę prowizyjną na przyszłe zlecenie
-> Gdy z Twojego polecenia rozliczy się u nas co najmniej 5 Freelancerów – zaproponujemy Ci możliwość bezpłatnego wystawienia faktury za dowolną pracę, bez względu na wartość zlecenia

Jak dołączyć do Loyalty Kugaru Club?

Napisz do nas na office@kugaru.com. W odpowiedzi prześlemy Ci niezbędne instrukcje wraz z linkiem polecającym