Odbierz fakturę VAT za zlecenie wykonane przez Freelancera!

Twój Pracownik nie musi już rejestrować firmy, aby wystawić Ci fakturę VAT za zrealizowane zadanie. Wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy, a my zadbamy o formalności.
Prześlemy Ci fakturę, a z Freelancerem rozliczymy się umową o dzieło lub umową-zleceniem. Wynagrodzenie otrzyma od nas w ciągu 24h.

Odbierz fakturę VAT

Skorzystaj z naszych usług, jeśli:

Współpracujesz z freelancerami bez działalności gospodarczej

Zatrudniasz pracowników na umowę o dzieło lub umowę-zlecenie

Chcesz otrzymać fakturę VAT od Kugaru za pojedyncze zlecenie

Chcesz rozliczyć wiele zleceń jedną fakturą zbiorczą

Chcesz zastąpić umowy cywilnoprawne rozliczeniem b2b

Jak to działa?

Odbierz fakturę VAT za pracę Freelancera

Twój pracownik właśnie wykonał zlecenie, które zaakceptowałeś/aś? Podaj nam e-mail Zleceniobiorcy i odbierz fakturę od Kugaru. Skoncentruj się na rozwoju własnej firmy, a my zadbamy o naliczenie właściwych składek, rejestrację umów-cywilnoprawnych oraz wypłatę wynagrodzeń.

Odbierz fakturę

Jedna Faktura zbiorcza. Jeden przelew

Zatrudniasz pracowników na umowy o dzieło lub umowy-zlecenie? Twoja Firma deleguje wiele zadań w miesiącu? Rozliczaj każdy projekt jak na b2b. Prześlij nam listę mailingową Freelancerów z którymi współpracujesz. Skontaktujemy z nimi i zawiążemy odpowiednie umowy. Kugaru wystawi Ci jedną fakturę zbiorczą.

Faktura VAT zbiorcza

Zabezpiecz przyszłe zlecenie

Twoja Firma nawiązała niedawno współpracę z nowym Zleceniobiorcą, a Ty chcesz mieć 100% pewność, że Freelancer otrzyma wynagrodzenie dopiero po ukończeniu zamówionego dzieła? Wybierz SAFE i opłać proformę. Zdeponowane środki przelejemy na konto Wykonawcy dopiero wtedy, gdy zaakceptujesz dostarczone przez niego dzieło.

SAFE